CHARYTATYWNY ZLOT KRAVERÓW W WARSZAWIE

Jedni z najlepszych instruktorów Krav Maga w kraju, z 6 różnych klubów, poprowadzą w najbliższą sobotę szkolenie z zakresu samoobrony, walki wręcz i bezpieczeństwa osobistego. Uczestnicy 6- godzinnego seminarium będą mieli szansę poznać wyjątkowy mix technik, który znacznie wzbogaci ich umiejętności.

Charytatywny Zlot Kravera to impreza organizowana aby pomóc w ratowaniu Franka Wójcika, synka kolegi instruktora Krav Maga. Chłopiec cierpi na rzadką chorobę - atrezję dróg żółciowych połączoną z marskością wątroby. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na jego leczenie. 

Zajęcia poprowadzą m.in:

- Andrzej Gross- reprezentujący Grupę Krav Maga Mazowsze, wieloletni trener krav maga, jak również boksu i mma, trenujący cywilów i służby mundurowe( o kwalifikacjach 3 organizacji międzynarodowych)

-Jacek Walczak-jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów KM w Polsce, posiadacz wielu specjalizacji m.in. military krav maga oraz law enforcement, szkoleniowiec Krav Maga Global

-Marcin Michalik-Lipka- dyrektor Ultimate Krav Maga Warsaw, wybitnie wszechstronny trener samoobrony i walki, partner największych światowych organizacji KM

Zlot odbędzie się 24.09 w Hali OSiR przy ul. Nowowiejskiej 37b w W-wie.

Wszyscy jego uczestnicy otrzymają czarną, szybkoschnącą, termoaktywną koszulkę od Radical Polska-głównego sponsora imprezy. To ostatnia chwila na zapisanie się na seminarium, system rejestracyjny zostanie zamknięty 22.09! Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na facebooku oraz link do rejestracji na Zlot: LINK oraz LINK.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.