OBROŃ SIĘ SAM

Bezpłatne warsztaty „OBROŃ SIĘ SAM” odbędą się 24 września 2016 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33 w Poznaniu w godzinach 13.00-14.30. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jaki sposób obronić się przed najczęściej stosowanymi atakami; zaprezentowane zostaną podstawowe techniki samoobrony pokazujące prostotę oraz skuteczność systemu, które nie wymagają użycia nadmiernej siły fizycznej. 

Warsztaty poprowadzi Si-Fu Andrzej Kominek (4. stopień mistrzowski IWTA, EEWTO), który jest odpowiedzialny za szkoły Wing Tsun Kung Fu w Poznaniu i we Wrocławiu.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie telefoniczne: 502 616 856 lub mailowo: warsztaty@wingtsun.wroclaw.pl

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

Wystarczy przyjdź 10-15 min. przed rozpoczęciem, zabierając wygodny strój – sportowe obuwie, spodnie i koszulkę.

Wing Tsun, to prosty i skuteczny system walki, który powstał w klasztorze Shaolin jako esencja nauczanych tam pięciu styli Kung Fu. Ze względu na swoją prostotę można go opanować bardzo szybko. Z powodu skuteczności jest ceniony zarówno przez służby specjalne i antyterrorystyczne,  jak i przez kobiety, jako system skutecznej samoobrony. Dzięki specjalistycznym metodom treningowym, nauka systemu jest bezpieczna i dająca szybkie efekty.

System ten jest znany i ceniony na całym świecie; rozsławili go również tacy aktorzy, jak: Bruce Lee, Jacky Chan, Jet Li, Donny Yen, Robert Downey Jr., Nickolas Cage czy Uma Truman, dzięki czemu Wing Tsun Kung Fu stał się jeszcze bardziej popularny i obecnie ćwiczy go ponad 1 milion studentów  w  66 krajach.

Więcej informacji na stronie: www.wingtsunpoznan.pl 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.