LFN PARTNEREM FORUM MMA

Organizacja Ladies Fight Night została pierwszym oficjalnym Partnerem drugiej edycji Forum MMA, jedynego w Europie wydarzenia zrzeszającego Zawodników, Promotorów, Trenerów, Managerów oraz Sympatyków Mieszanych Sztuk Walki w jednym miejscu. Już za niespełna pół roku spotykamy się na PGE Narodowym w Warszawie!

Ladies Fight Night jest jedyną w Europie organizacją sportów walki wyłącznie dla kobiet. Federacja ma już na swoim koncie organizację trzech gal z udziałem obiecująco zapowiadających się polskich i zagranicznych zawodniczek K1 i MMA. Dzięki współpracy Ladies Fight Night i Forum MMA, podczas najbliższej gali LFN jeszcze w tym roku w grudniu, fani sportów walki będą mogli zapoznać się z programem Forum MMA.

Druga edycja wydarzenia odbędzie się 25 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. W ramach współpracy partnerskiej, podczas Forum MMA będzie można nie tylko odwiedzić stoisko LFN, ale również spotkać się z zawodniczkami walczącymi dla organizacji i poznać plany federacji na kolejny rok.

„Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym oficjalnym partnerem przyszłorocznego Forum. Naszą misją jest promocja kobiecych sportów walki i będziemy wykorzystywać ku temu każdą nadarzającą się okazję. Obecnie skupiamy się na przygotowaniach do naszej czwartej gali, która odbędzie się w grudniu i na którą już teraz zapraszamy wszystkich fanów sportów walki. Jednocześnie planujemy już naszą aktywność na 2017 rok m.in. podczas Forum MMA i to co już możemy zdradzić, to że na stoisku LFN na PGE Narodowym na pewno nie zabraknie atrakcji.” – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Organizatorzy drugiej edycji Forum MMA zapowiadają, że podczas wydarzenia odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń, paneli dyskusyjnych, a także gala rozdania Heraklesów za rok 2016 oraz amatorskie mistrzostwa Polski w MMA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.