BELLATOR 163: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Czwartego listopada w Stanach Zjednoczonych odbędzie się gala Bellator 163, a do karty walk zostały dopisane dwie nowe ciekawe walki.

W wadze półśredniej Paul Daley będzie chciał wrócić po ostatniej porażce, w starciu z Derekiem Andersonem. 'Semtex' w federacji Bellator zadebiutował w poprzednim roku, pewnie wypunktował Andre Santosa, a po uderzeniach zastopował Dennisa Olsona czy Andy Uhricha. W dodatku pomiędzy tymi walkami był też start w kickboxingu, także w federacji Scotta Cokera. Po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Fernando Gonzaleza. W ostatniej walce zawodnik z Wielkiej Brytanii przed własną publicznością przegrał pewnie na punkty z Douglasem Limą. Amerykanin po ostatniej porażce w zbliżonym pojedynku, zaliczył kolejne dwa ważne zwycięstwa. Derek pierw po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Patricky Freire, a w ostatniej walce pewnie na punkty pokonał Saada Awada.

W kategorii ciężkiej Sergei Kharitonov podejmie niebezpiecznego Javy Ayale. Rosjanin niedawno był związany z federacją M-1 Global, jednak toczył tam niewiele pojedynków, w zeszłym roku bił się tylko raz. W rewanżu wygrał pod koniec pierwszej rundy z Kennym Garnerem. Kharitonov miał już zadebiutować w federacji na 154 edycji, jednak wypadł w ostatniej walce z Joshem Appeltem. Amerykanin miał ostatnio złą passę, kiedy to przegrywał przed czasem z Alexem Huddlestonem oraz Carlem Seumanutafe. W ostatnim starciu Javy wystąpił na Bellator 156, stopując w pierwszej rundzie Roya Boughtona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.