UFC 206: DANIEL CORMIER vs ANTHONY JOHNSON II

Dziesiątego grudnia w Kanadzie, a dokładniej w Toronto, dojdzie do wyczekiwanego rewanżu w wadze półciężkiej. Na gali UFC 206, Daniel Comier stanie do kolejnej próby obrony w starciu z Anthony Johnsonem. Do ich pierwszej walki doszło w poprzednim roku na gali UFC 187, po początkowych problemach utytułowany zapaśnik poddał w trzeciej rundzie rodaka.

'DC' od tego pojedynku obronił tytuł na UFC 192, po pełnych pięciu rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Alexandra Gustafssona. Następnie Cormier miał stanąć na jubileuszowej gali UFC 200 do starcia rewanżowego z Jon Jonesem, jednak ten wypadł i w ostatniej chwili w jego miejsce zobaczyliśmy Andersona Silvę. Daniel w tym pojedynku zdominował pewnie zapasami swojego przeciwnika, zwyciężając po jednogłośnej decyzji sędziów.

'Rumble' dostaje kolejną szansę zdobycia tytułu po trzech szybkich zwycięstwach. Amerykanin zaczął od zwycięstwa w poprzednim roku na początku drugiej rundy stopując uderzeniami Jimmi Manuwę. W tym roku Johnson błyskawicznie odprawił Ryana Badera, a w ostatniej walce już po 13 sekundach znokautował Glovera Teixeirę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.