RAFAŁ RYNKOWSKI WRACA PO PRAWIE DWÓCH LATACH

Po prawie dwóch latach przerwy od startów wraca utalentowany Rafał Rynkowski, który piątego listopada wystąpi w Wielkiej Brytanii, na gali Fightstar Chamiponship 7, a zmierzy się z Joachim Tollefsenem. Zawodnik reprezentujący MMA Team Ełk już jakiś czas przebywa za granicą naszego kraju, a teraz wraca do klatki.

Swoje ostatnie walki Ełczanin stoczył w roku 2014, rozpoczął od poddania w drugiej rundzie Michała Strehlke przed własną publicznością. Kolejne dwie walki odbył w turnieju na gali Extreme Fight Cage 2, w drugich rundach uderzeniami stopował Armena Stepanyana oraz Andreya Sucharewicza. Tym samym 'Rynek' został mistrzem turniejowym i miał spotkać się w walce o pas z Arbi Shamaevem, co niestety się nie wydarzyło.

Norweg zaczął od kariery amatorskiej, stoczył cztery pojedynki, wszystkie dla IMMAF, czyli na Amatorskich Mistrzostwach Świata w Las Vegas. W walkach pokazał się ze świetnej strony, tylko jedną walkę z Aleksi Nurminen z Finlandii przegrał. Joachim zadebiutował w roku 2014 w Wielkiej Brytanii, stopując uderzeniami zawodnika z Bułgarii, a później z Anglii. Kolejny start nastąpił na prestiżowej gali IRAF 9 w Szwecji, gdy na punkty przegrał z solidnym Guramem Kutateladze. Ostatnie dwie walki Tollefsen stoczył w tym roku, poddając Ally Smitha i Terry Doyle.

Przedstawiamy również ostatnie dwie walki z turnieju Rafała Rynkowskiego:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.