MARCIN BANDEL WYSTĄPI W TURNIEJU

Marcin Bandel wystąpi pierwszego listopada na gali Road to Abu Dhabi Warriors, biorąc udział w 8-osbowym turnieju, którego zwycięzca wystąpi na prestiżowej gali Abu Dhabi w Emiratach Arabskich. W pierwszej rundzie turnieju 'Bomba' podejmie Allana Zuniga.

Polak po zwolnieniu z UFC zaliczył już trzy udane walki, zaczynając od ostatniego startu w roku 2015, kiedy to zadebiutował w federacji FEN na ich 9 edycji. Wtedy w niecałe dwie minuty poddał Miroslava Vacka z Czech. W tym roku Bandel wystąpił w Czechach, szybko poddając doświadczonego Tomasa Kuzele, a w ostatniej walce w Niemczech, na gali La Familia FightClub, poddał po 32 sekundach zawodnika z Albanii.

Zawodnik z Kostaryki w swoim dorobku ma dziesięć pojedynków, cztery zakończył przez poddanie, a dwa po uderzeniach. Allan w poprzednim roku stoczył dwie walki, a jedna z nich była ważna, kiedy to szybko odprawił bardziej doświadczonego Jorge Alberto Bustamante. W tym roku Zuniga stoczył ważną walkę w swoim kraju na gali Calvo Pormotions 11, po jednogłośnej decyzji sędziów zapewniając pierwsza porażkę w rekordzie Levy Saula Marroquina Salazara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.