MISTRZOSTWA ŚWIATA W KARATE TRADYCYJNYM 2016

Dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia największego święta karate – Światowego Festiwalu Renesans Karate-do, w ramach którego rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016, XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan, Turniej Karate Koshiki Super Karatedo WGP oraz Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym. Wszystko to rozegra się w TAURON Arenie Kraków 14 i 15 października.

Do Polski docierają już ekipy najlepszych karateków z całego świata – przedstawiciele kilkudziesięciu państw. Nasi reprezentanci – znakomici zawodnicy – szykują się do walki o tytuły mistrzowskie. Kibice zbierają siły, żeby w wyjątkowy sposób dopingować swoich mistrzów i kolegów.

Startujemy w piątek – 14 października o godz. 8.00 w TAURON Arenie Kraków. Na uroczystą ceremonię otwarcia i finały wybranych konkurencji seniorów oraz wyjątkowy mecz pomiędzy finalistami Mistrzostw Europy Fudokan i Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym zapraszamy w sobotę 15 października o godz. 15.00!
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął były prezydent RP, laureat Pokojowej Nagrody Nobla – Lech Wałęsa. Mistrzostwa świata są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Program ogólny:
Piątek, 14 października
8.00 – otwarcie zawodów
8.30-21.00 – eliminacje i finały Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym, Mistrzostw Europy Fudokan, Turnieju Koshiki Karate, Pucharu Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

Sobota, 15 października
8.00-12.00 – eliminacje i finały – ciąg dalszy wszystkich zawodów
15.00 – oficjalna gala otwarcia, prezentacja ekip, finały w wybranych konkurencjach oraz mecz pomiędzy finalistami XXIII Mistrzostw Europy Karate Fudokan i Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016
18.30 – bicie rekordu świata – tworzenie największej mozaiki sushi
19.00 – zakończenie imprezy

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.