SPARTAN FIGHT 6: 17. GRUDNIA W PŁOCKU

Tym razem Orlen Arena Płock będzie gospodarzem gali Spartan Fight. To nowoczesny obiekt, który gościł już duże imprezy jak mecze Ligi Mistrzów w piłce ręcznej czy mecze reprezentacji polski w siatkówce. Federacja stawia na bardzo mocny fightcard oparty na bardzo dobrych fighterach z Polski, jak i zza granicy. Zobaczymy m.in. długo oczekiwane starcie Dawida Gralki z Jakubem Wikłaczem, do którego miało dojść już na gali w Krakowie, ale wtedy w ostatniej chwili Dawid wycofał się z pojedynku z powodu choroby, teraz zdrowie dopisuje i nic nie stoi nap przeszkodzie, by ci zawodnicy stanęli naprzeciw siebie w oktagonie.

Kolejnym ciekawym starciem będzie walka Łukasza Rajewskiego z Aslanbekiem Arsamikovem. Łukasz po dwóch porażkach na galach KSW odniósł cztery zwycięstwa z rzędu i pnie się w górę rankingów wagi lekkiej. Jego rywal to Czeczen reprezentujący Arrachion Olsztyn, który wygrał swoje pierwsze cztery zawodowe walki, a w lutym tego roku po raz pierwszy w karierze zaznał goryczy porażki.

Na gali wystąpi także Maciej Surma, który szybko chce się zrehabilitować za porażkę z Jackiem Adamczykiem. Na gali zobaczymy także pojedynki na zasadach K-1, w których zobaczymy Michała Królika w kategorii 63kg, oraz Kamila Rutę w kategorii 81kg.

W walce wieczoru wystąpi jeden z największych talentów polskiego MMA - Oskar Piechota, który zmierzy się z Grekiem Nikosem Sokolisem. Dla Piechoty będzie to powrót do oktagonu po niemal dwóch latach przerwy spowodowanej kontuzją. W tym czasie Oskar odnosił ogromne sukcesy w zawodach grapplingowych. Jego rywal już dwukrotnie miał okazję walczyć w Polsce, pokonując Antoniego Chmielewskiego oraz przegrywając po zaciętym boju z Marcinem Naruszczką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.