TIME OF MASTERS 3: GALA 19. LISTOPADA

Dziewiętnastego listopada w Siemianowicach Śląskich odbędzie się trzecia edycja Time Of Masters, organizowaną przez Bartosza Cherczyka. Do karty walk dodano nowe pojedynki.

Pojedynek w formule MMA w kategorii wagowej do 66 kg. Reprezentujący klub Berkut Arrachion Olsztyn, podopieczny duetu trenerskiego Szymon Bońkowski-Paweł Derlacz, spragniony zwycięstwa Girikhan Khamurzaev stanie na przeciw zdeterminowanemu Adrian Kępir z klubu MMA Warriors Zabrze Pro-Fitt-Sport. Adrian to wychowanek zawodnika KSW Michała Kity, i na pewno starcie to przyniesie wiele emocji. Obaj zawodnicy nie mają nic do stracenia i liczy się dla nich tylko zwycięstwo.

Będzie to kickbokserski pojedynek w formule K1 w kategorii wagowej do 71kg, pomiędzy Krzysztofem Mariańczykiem, utalentowanym zawodnikiem klubu PACO TEAM KATOWICE, a miejscowym wojownikiem Piotrem Knasem z Siemianowickiego Klubu Sportowego Striker, Zapowiada się elektryzujący pojedynek.

W oktagonie naprzeciw siebie staną debiutujący na zawodowym ringu zawodnik z klubu Gladiator Zakopane Paweł Hoły i bardziej doświadczony zawodnik Dawid Matyszczak, podopieczny byłego zawodnika KSW Krzysztof Kułak z Klubu Adrenalina Fight Częstochowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.