ACB 50: ASLAMBEK SAIDOV W KARCIE WALK

Osiemnastego grudnia w St. Petersburgu odbędzie się jubileuszowa, pięćdziesiąta gala Absolute Championship Berkut, a w jednej z głównych walk tego wieczoru zobaczymy Aslambeka Saidova, który podejmie dobrze znanego w naszym kraju Bretta Coopera.

Zawodnik z Olsztyna w tym roku stoczył dwie walki, zaczął od startu na KSW 34, po ciężkiej walce pokonał na punkty Yasubeya Enomoto, a w następnej stoczył drugą walkę w federacji ACB. Na ich 40 edycji, po początkowych problemach poddał pod koniec pierwszej rundy Jesse Taylora. Następnie mówiło się o tym, że Saidov spotka się w trzeciej walce z Borysem Mańkowskim, jednak jak widać palny się zmieniły.

Amerykanin po szybkiej porażce z Brandonem Halseyem na gali Bellator 122 pojawił się w Polsce i zadebiutował na KSW 29. Po dobrej walce na punkty przegrał z Mamedem Chalidowem. Brett udanie wrócił na lokalnej, gali szybko odprawiając rodaka, a w Londynie w kolejnej walce dla KSW, niespodziewanie już po 59 sekundach przegrał z Maiquelem Falcao. Po tym właśnie pojedynku Cooper ogłosił zakończenie kariery, jednak długo nie mógł wytrzymać bez walki. 'Fudoshin' zawalczył w Rosji na ACB 43, po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Beslana Isaeva.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.