LFN: NOWE ZAWODNICZKI ZAKONTRAKTOWANE

Szeregi federacji Ladies Fight Night zasiliły właśnie dwie nowe zawodniczki. Do grona fighterek dołączyły Hanna Gujwan i Monika Porażyńsk-Bohn. Obie zawodniczki miały już okazję pokazać swoje umiejętności w klatkoringu LFN.

Monika Porażyńska-Bohn jest doświadczoną zawodniczką walczącą w formule K-1, bardzo dynamiczną i głodną sukcesów. Pochodzi z Gdańska i ma 30 lat. W swoim dorobku ma już m.in. Mistrzostwo Polski i Litwy K-1, zdobycie Pucharu Świata oraz medale Mistrzostw Polski i Europy. Dla federacji Ladies Fight Night po raz pierwszy zawalczyła w Warszawie, podczas wrześniowej gali LFN. Pewnie pokonała Patrycję Pamułę.

Hanna Gujwan jest młodą, utalentowaną zawodniczką, która od niedawna zaczęła toczyć walki zawodowo. Mimo młodego wieku, ma 24 lata, posiada liczne trofea w K-1 oraz Muay-Thai m.in. Mistrzostwo Polski, Vicemistrzostwo Świata. Jest dwukrotną zdobywczynią Pucharu Świata WKF w K-1. Już trzykrotnie walczyła na galach LFN, przy czym dwa ostatnie pojedynki 0- i to zwycięskie - stoczyła już w zawodowym MMA i K-1.

„Obie zawodniczki prezentują wysokie umiejętności i nieprzeciętny talent a ponadto obie mają silne osobowości i promienne uśmiechy, co tylko wzmacnia ich popularność i budzi sympatię. Niewątpliwie obecność Hani oraz Moniki jest dużym wzmocnieniem dla federacji LFN i życzymy dziewczynom wielu sukcesów.” - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

W szeregach pierwszej i jak do tej pory jedynej w Europie organizacji, która promuje pojedynki tylko kobiet, są już takie utalentowane zawodniczki jak Sylwia Juśkiewicz, Judyta Rymrzak, Weronika Zygmunt, Katarzyna Posiadała i Patrycja Krawczyk. Wkrótce dowiemy się, które zawodniczki zawalczą podczas jubileuszowej gali LFN w grudniu!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.