TOM 3: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Już dziewiętnastego listopada w Siemianowicach odbędzie się trzecia edycja Time Of Masters. Dobrą wiadomością jest, że organizacja Bartosza Chyrka pracuje także nad transmisją gali online. Do karty walk zostały dodane dwie nowe pojedynki.

Następnym zestawieniem, które prezentujemy, jest pojedynek w kategorii wagowej do 77 kg w formule MMA. W oktagonie staną na przeciw siebie Damian Tarabasz i Paweł Karwowski. Damian, z pochodzenia gdynianin, na co dzień trenuje w klubie Energy Club Gdynia. Swój zawodowy debiut stoczył na gali Time Of Masters w Sopocie, zdecydowanie wypunktował swojego przeciwnika. Paweł kolejny zawodnik klubu Berkut Arrachion Olsztyn, który zawalczy na gali w Siemianowicach, słynie z agresywnego stylu i nieustępliwości w walce. To będzie elektryzujące widowisko.

Kolejne zestawienie w kategorii wagowej do 77 kg w formule MMA. Tym razem w oktagonie staną na przeciw siebie młody, ale perspektywiczny zawodnik, wielokrotny złoty medalista amatorskich zawodów z cyklu Time Of Masters, Dominik Jusis. Dominik na co dzień trenuje w klubie MMA Team Ostróda. Jego przeciwnikiem będzie Łukasz Uliński, zawodnik Klub sportowy SAKO. Łukasz po nieudanym zawodowym debiucie jest niesamowicie zmotywowany, jego przygotowania do walki trwają już od długiego czasu i jak sam mówi: "Będzie w życiowej formie 19 listopada w Siemianowicach".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.