SF 6: TRZECH NOWYCH ZAWODNIKÓW W KARCIE WALK

Karta walk zbliżającej się gali wzbogaciła się o trzy bardzo ciekawe nazwiska. 17 grudnia w Orlen Arenie wystąpią Denis Górniak, Łukasz Witos i Artur Pawlak. Wszystkich tych zawodników mieliśmy już okazję oglądać na galach Spartan Fight.

Denis Górniak debiutował na gali w Chorzowie, gdzie błyskawicznie poddał rywala z Ukrainy, a na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. Zawodnik Fight Club Bytom miał wystąpić na gali w Krakowie. W tych pojedynkach Denis startował w wadze półciężkiej, jednak jego najbliższe starcie odbędzie się w wadze ciężkiej.

Łukasz Witos z bardzo dobrej strony pokazał się na gali w Bielsku-Białej, gdzie w pierwszej rundzie poddał Michała Labusa. Zawodnikowi Spartakusa Zakopane zdecydowanie posłużyło zejście do niższej kategorii wagowej. W wadze półśredniej może być jednym z ciekawszych zawodników w Polsce.

Artur Pawlak na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Marcina Pawłowskiego. 'Ciastek' to zawodnik, który prezentuje bardzo agresywną stójkę, swoje dwie ostatnie walki wygrywał przez KO w pierwszej rundzie. Jego plan na najbliższą walkę z pewnością będzie podobny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.