CG 11: PIOTR PONIEDZIAŁEK vs TOMASZ LEPIARSKI

Pierwszym oficjalnie ogłaszanym przez nas zestawieniem zawodników z karty walk gali CELTIC GLADIATOR 11, która w dniu 26 listopada 2016 roku odbędzie się w Krakowie, jest pojedynek MMA. Trenujący do niedawna w krakowskim klubie Szkoła Walki Drwala, Piotr Poniedziałek zmierzy się z zawodnikiem klubu Adrenalina Fight Częstochowa, Tomaszem Lepiarskim. Walka zakontraktowana została w limicie do 77 kilogramów.

Piotr Poniedziałek ma 28 lat i od niedawna reprezentuje klub Yakiba Team Katowice, jednak mocno jest związany z Krakowem. Pochodzący z Katowic fighter ma za sobą dwie walki zawodowe i spory amatorski dorobek. Ten zawodowy zamierza jeszcze powiększyć przed galą Celtic Gladiator 11, by wyjść w komfortowej sytuacji do walki. Do tej pory udało mu się raz zwyciężyć i raz ulec, ale kontuzji, a nie rywalowi. Wierzy on, że i tym razem nie ulegnie przeciwnikowi!

Tomasz Lepiarski to podopieczny mistrza KSW Krzysztofa Kułaka, uchodzi za bardzo twardego wojownika z gatunku takich co to zawsze idą na całość i dają z siebie wszystko. Walczył już na dobrych imprezach i zawsze miał wyżej notowanych od siebie rywali. Do tej walki przystępuje jako underdog i nie ma nic do stracenia. Jak sam mówi: "Wszystko albo nic!"

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportów walki na debiut w Polsce międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi, zarówno na świecie, jak i w Polsce, zawodnicy MMA. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w hali TS „Wisła”, podczas CELTIC GLADIATOR 11, gali walk MMA i K-1.

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.