OC 50: BIBIANO FERNANDES W KARCIE WALK

Drugiego grudnia w Manili odbędzie się jubileuszowa gala One Championship 50, a w walce wieczoru kolejny raz do obrony tytułu mistrzowskiego stanie Bibiano Fernandes, który zmierzy się z Reecem McLarenem. Co ciekawe, gala ma być dostępna do oglądania poprzez internetowe PPV.

Brazylijczyk to jeden z najlepszych zawodników kategorii koguciej, będący poza UFC. Na przestrzeni prawie dwóch lat Bibiano stoczył tylko dwie walki, pierw w trzeciej rundzie uderzeniami zastopował Toni Tauru, a w tym roku w Chinach, pod koniec pierwszej rundy poddał Kevina Belingona.

Australijczyk po ostatniej porażce w walce o pas federacji Nitro, gdy po 5 rundach przegrał z Benem Nguyenem po niejednogłośnej decyzji sędziów, ma passę zwycięstw. Reece zaczął od dwóch szybkich wygranych w kraju, z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Następnie McLarnen zadebiutował w One Championship, poddając w trzeciej rundzie Marka Striegla, a w ostatniej walce po jednogłośnej decyzji sędziów zapewnił pierwszą porażkę Muina Gafurova.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.