UFC 207: WALKA O PAS W KARICE WALK

Trzydziestego grudnia na gali UFC 207 zobaczymy mistrzowskie zestawienie w wadze koguciej, do pierwszej próby obrony pasa stanie Dominick Cruz, w walce z Cody Garbrandtem. Po kolejnym zwycięstwie 'No Love' prowokował mistrza, szydząc z niego i rzucając mu ciągle wyzwania. Jak widać prowokacje przyniosły zamierzony skutek..

Cruz wrócił po dwóch latach przerwy, w tym roku po zbliżonej walce na UFC Fight Night 81 został ponownie mistrzem. Po 5 rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał T.J. Dillashawa. W ostatniej walce Dominick obronił tytuł, w kolejnym rewanżu z Urijahem Faberem po 5 rundach pewnie pokonując go jednogłośną decyzją sędziów.

Amerykanin stoczył w tym roku trzy starcia, które zapewniły mu mistrzowską szansę. Cody z łatwością przed czasem odprawił Augusto Mendesa, a następnie jeszcze szybciej uderzeniami zastopował Thomasa Almeide, zapewniając mu pierwszą porażkę w rekordzie. W ostatniej walce Garbrandt wystąpił na UFC 202, już po 48 sekundach przed czasem pokonując Takeye Mizugaki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.