BELLATOR 167: ANDRE FIALHO PRZED DUŻYM WYZWANIEM

Trzeciego grudnia w Oklahomie odbędzie się gala Bellator 167, a po walce wieczoru, do karty walk dodano nowe dwa zestawienia.

W jednym z nich, w kategorii półśredniej swoją walkę stoczy utalentowany Andre Fialho, który stanie do największego wyzwania w karierze, w postaci Chidi Njokuani. Portugalczyk zaczął od pięciu walk w swoim kraju, na lokalnych galach, szybko przed czasem odprawiał swoich przeciwników. W tym roku Andre zadebiutował w amerykańskim gigancie, na 150 edycji już po 29 sekundach nokautując Manny Meraza. W ostatnim starciu Fialho potwierdził mocne uderzenie na 154 evencie, w pierwszej rundzie uderzeniami odprawiając Ricka Regera.

Amerykanin po tym jak obronił swój tytuł w organizacji RFA, zadebiutował w Bellatorze. Chidi stoczył już dwie walki, pewnie na punkty pokonał Ricky Raineya, a w trzeciej rundzie uderzeniami odprawił Thiago Goncalvesa.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru swoją kolejną walkę po stracie mistrzostwa stoczy Pat Curran, który podejmie doświadczonego Johna Texeire. Jeszcze jedna walka została dodano do karty walk, to starcie pań. Niepokonana Ilima-Lei Macfarlane zmierzy się z rodaczką Emily Ducote.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.