LFN: AGNIESZKA NIEDŹWIEDŹ W KARCIE WALK

Ostatnio informowaliśmy, że Agnieszka Niedźwiedź będzie musiała poczekać do następnego roku na walkę w największej żeńskiej federacji Invicta FC. Zawodniczka Grapplingu Kraków nie chce tak długo czekać, licząc na swoją drugą walkę po dłuższej przerwie. Podopieczna Łukasza Chlewickiego wystąpi siedemnastego grudnia na czwartej gali Ladies Fight Night, jak na razie nie znamy jej przeciwniczki.

Agnieszka Niedźwiedź to jedna z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek kobiecego MMA. „Kuma” swoją zawodową karierę rozpoczęła w październiku 2012 roku. Stoczyła do tej pory osiem pojedynków – wszystkie wygrała, a sześć z nich zakończyła przed czasem.

Pod koniec lipca Polka wygrała swój debiutancki pojedynek w żeńskiej organizacji Invicta FC. Dla 21-latki był to pierwszy pojedynek po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej obowiązkami macierzyńskimi. Po zmianie kategorii wagowej zawodniczka zamierza udowodnić, że jest najlepsza na świecie w wadze słomkowej.

„Bardzo cieszymy się, że Agnieszka dostała zgodę, żeby jeszcze w tym roku zawalczyć na Ladies Fight Night. Obecność „Kumy” w klatkoringu na naszej rocznicowej gali, to jeden z najlepszych prezentów jaki mogliśmy sobie zażyczyć jako organizacja. Jesteśmy jedyną żeńską federacją w Europie i konsekwentnie dążymy do tego, żeby walczyły u nas najlepsze zawodniczki.” - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Oficjalnie kontrakt na walkę zostanie podpisany podczas obozu sparingowego Ladies Fight Night, który odbędzie się w połowie listopada w Łodzi. Agnieszka Niedźwiedź, razem z innymi zawodniczkami LFN, będzie przygotowywać się do grudniowej gali. Być może wtedy poznamy przeciwniczkę „Kumy” na LFN4.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.