RIZIN FF: BAJOR POZNAŁ RYWALA

Dwudziestego dziewiątego grudnia w Japonii, a dokładniej w Saitamie, odbędzie się ciekawa gala Rizin FF. Poznaliśmy też kompletną drabinkę turnieju w wadze Open, także rywala naszego reprezentanta Szymona Bajora.

Tak jak wstępnie się mówiło, zawodnik z Rzeszowa wylosował niepokonanego Valentina Moldavskyego. Rosjanin w swoim dorobku ma pięć walk i tylko raz stawał do decyzji sędziów. W ostatniej walce, w pierwszej rundzie turnieju po pewnej decyzji sędziów zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Karla Albrektssona. Valentin zaczął od dwóch zwycięstw przez poddanie w kraju, a następnie zadebiutował w Japonii, szybko poddając Yute Uchide. Następnie stoczył ważną walkę na Fight Nights Global 50, wtedy potrzebował 47 sekund na poddanie Daniela Dorrera.

W kolejnej walce zobaczymy byłego mistrza UFC Shane Carwina, który podejmie utytułowanego zapaśnika Amira Aliakbari. Co ciekawe, zwycięzca tego bardzo ciekawego zestawienia spotka się z Szymonem Bajorem, jeżeli ten oczywiście wygra najbliższy pojedynek. Baruto to były sumita, stanie do kolejnej ważnej walki, tym razem z doświadczonym Tsuyoshi Kosaką, który wrócił niespodziewanie przed czasem pokonując Jamesa Thompsona. Japończyk wskoczył do turnieju z powodu kontuzji Jiri Prochazki, solidnego zawodnika z Czech. Ostatnią walką w turnieju o jakiej już dawno wiemy, to wielki rewanż pomiędzy Mirko Filipoviciem z Wanderleiem Silvą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.