EURO FC 02: MACIEJ RÓŻAŃSKI ZAWALCZY W CZECHACH

Jedenastego lutego w Czechach, a dokładniej w Pradze, odbędzie się druga edycja ciekawej organizacji Euro FC. W karcie walk znalazł się nasz utalentowany reprezentant Macieja Różański, który wraca po dłuższej przerwie związanej z kontuzją, a teraz zawalczy z niepokonanym Stevenem Cnudde.

'Maciako' w poprzednim roku miał bardzo przebojowy okres, bo stoczył aż cztery walki. Maciej pierw na Arenie Berserkerów 7 po ciężkiej walce poddał pod koniec trzeciej rundy Christophera Jacquelina, a następnie nie miał szczęścia do rywali, którzy wypadali w ostatniej chwili. Różański miał nie wystąpić na FEN 8, jednak wraz z pomocą kibiców i kolegów ściągnięto mu zawodnika i ostatecznie wystąpił szybko poddając Alexa O'Toole. Kolejne starty to szybkie zastopowanie zawodnika z Węgier na Arenie Berskerów 8, a w kolejnej stanął do największego wyzwania w karierze na gali we Włoszech. Wtedy podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił na Venator FC 2, doznał pierwszej porażki w karierze po jednogłośnej decyzji sędziów z Jackiem Hermanssonem, aktualnie zawodnikiem UFC.

Belg w swoim dorobku ma sześć zwycięstw, wszystkie zdobył przed czasem, a większość walk toczył na terenie swojego kraju. Co ciekawe, już na początku kariery Steve pokonał doświadczonych i solidnych zawodników jak Cheick Kone czy Kelly Anundson. W poprzednim roku Cnudde wrócił po dwóch latach przerwy na specjalnej gali Fightor 1, szybko poddał zawodnika z Francji. W ostatniej walce na Fair FC po uderzeniach zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Róchele Gumuljo.

Do karty walk dodano także inne ciekawe starcia, wśród nich kilku niepokonanych:

70 kg: Enrique Marin (8-4) vs Aleksi Mantykivi (10-4)
66 kg: Adam Borics (9-0) vs Sergio Giglio (9-0)
70 kg: Christopher Henze (7-0-1) vs Soren Bak (8-1)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.