IRON WARRIORS TEAM: BILETY W SPRZEDAŻY

28 listopada br. ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowy turniej mma organizacji IRON WARRIOS TEAM (IWT). To nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki.

 Bilety na turniej można kupić przez platformę KUP BILET (www.kupbilet.pl) lub bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in. www.trend-sport.pl).

Na każdy turniej IRON WARRIORS TEAM dostępne będą bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie ARENY Poznań, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 49 do 1000 zł. Cena biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Bilety na pojedynczy turniej na trybunach są w cenie 59 zł , bilety na płycie są w cenach od 100 do 800 zł (w tym bilety VIP).

W biletach w sektorze VIP zapewnione jest osobne wejście na halę, obsługa hostess i wstęp na afterparty. W sprzedaży dostępne są również bilety na miejsca VIP przy stołach, przy których zasiądą także sponsorzy oraz goście specjalni. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska przez cały czas trwania gali, osobne wejście, obsługa hostess i wstęp na afterparty z opcją all inclusive.

Przy zakupie biletów w pakiecie na dwie pierwsze gale z góry organizatorzy przewidzieli zniżkę.

Zainteresowanie turniejem jest spore, więc spodziewamy się wysokiej frekwencji. Będzie to istotny doping dla zawodników. Dlatego zależy nam, aby każdy fan mieszanych sztuk walki mógł w nim uczestniczyć – stąd mamy bardzo szeroką ofertę cenową biletów, dopasowaną do każdej kieszeni. Dokładamy też wszelkich starań, aby turniej IWT był na jak najwyższym poziomie i, żeby każdy nasz gość bawił się na nim jak najlepiej”. – powiedział Paweł Rydlewski, założyciel organizacji IWT, promotor sportu.

Pierwsze zawody eliminacyjne odbędą się już 28 stycznia 2017. Kolejne 18 marca 2017, a turniej finałowy zaplanowany jest na 8 kwietnia 2017.

W walce pod koniec stycznia zawalczą kluby z 8 miast Polski: No limits Janikowo, Fight TEAM Jarosław, MMATADORES K-CE, Sportowe Zagłębie, Fight Gym Gdynia, MMA „Devil” Fight Club, ŁKS Łódź Boks, KSZO Boxing Academy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.