PRZEGLĄD GAL ZAGRANICZNYCH

Zapraszamy do lektury cotygodniowego przeglądu wydarzeń na mniejszych galach mma na świecie.

LEGACY FC 63

W piątek w Stanach Zjednoczonych odbyła się gala Legacy FC 63. W walce wieczoru po trzech latach przerwy wrócił Gerald Harris, mający pojedynki w największych federacjach na świecie. W tej walce Amerykanin już po 48 sekundach poddał rodaka Aarona Cobba.

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Bilala Williamsa, Levi Mowlesa, Jesse Hernandeza, TeeJaya Brittona.

Przedstawiamy również nagranie z najlepszymi momentami gali z głównych walk:

TITAN FC 42

W piątek w Stanach Zjednoczonych odbyła się ciekawa gala Titan FC 42. W walce wieczoru pas kategorii półśredniej zdobył Jason Jackson, już w pierwszej odsłonie zastopował po uderzeniach Dhiego Lime, który niedawno został zwolniony z UFC. W kategorii koguciej tytuł zdobył doświadczony Farkhad Sharipov, który po 5 rundach wypunktował Andrewa Whitneya. Ważne drugie zwycięstwo w federacji zaliczył Kurt Holobaugh, w trzeciej rundzie poddał Yosdenisa Cedeno, mającego ostatnio epizod w największej federacji na świecie.

Warto także wspomnieć o zwycięstwie Das Greena, Gesiasa Cavalcante, Adriano Capitulino, Prestona Parsonsa czy Barbare Acioly.

ONE CHAMPIONSHIP 'AGE OF DOMINATION'

W piątek w Filipinach odbyła się gala One Championship 'Age Of Domination'. W walce wieczoru pas kategorii ciężkiej pas obronił Brandon Vera. Były zawodnik UFC tym razem w pierwszej rundzie zastopował uderzeniami wracającego po dwóch latach przerwy 43-letniego Hideki Sekine. W wadze koguciej swój pas obronił po raz kolejny Bibiano Fernandes, który jest jednym z największych talentów będących poza federacją UFC. Brazylijczyk po trudnej walce, po 5 rundach i niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Reece McLarena.

Warto także wspomnieć o zwycięstwie Marka Striegla, Toni Tauru, Honorio Banario, Leandro Ataidesa oraz Danny Kingada.

Przedstawiamy również nagranie z walki wieczoru:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.