KOKORO CUP 9: TRANSMISJA NA ŻYWO W NASZYM PORTALU

Nasza redakcja od pierwszych edycji towarzyszy przy prestiżowym i stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin 'Kokoro CUP'. Wszystkich, którzy chcą poczuć niespotykanego nigdzie indziej ducha sztuki walki, zapraszamy do Hali Sportowej przy ulicy Staffa 3/5 w Warszawie, już 10 grudnia. Kibicom z dalekich regionów kraju i świata, pozostanie video relacja na żywo, z naszym komentarzem. Dołożymy wszelkich starań, aby dało się odczuć atmosferę zawodów przed ekranami.

Zawodnicy startujący w tym turnieju będą walczyć w jednej otwartej kategorii wagowej w formule full-contact. To już 9 edycja tego turnieju, który z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie zawodników oraz kibiców. Start zawodów przewidziano na godzine 19:00 i o wtedy też rozpoczynamy naszą relację.

Specjalnym gościem będzie Shihan Kou Tanigawa, 5dan – dwukrotny Mistrz Świata w kategorii lekkiej. Dzień po zmaganiach zawodników będzie on prowadził jednodniowe seminarium szkoleniowe TUTAJ >>>, na którym będzie się dzielił wiedzą na temat karate Shinkyokushin.

Szczegółowe informacje na temat Kokoro Cup 2016 są na bieżąco umieszczane na oficjalnej stronie turnieju www.kokorocup.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.