LFN 4: KARTA WALK I CEREMONIA WAŻENIA

W najbliższa sobotę, podczas jubileuszowej gali Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis”, w walce wieczoru niepokonana Agnieszka Niedźwiedź (8-0- 0) zmierzy się z Samarą Santos Cunha (10-1- 0). Pojedynek zapowiada się obiecująco, zwłaszcza że Brazylijka cztery swoje ostatnie walki wygrywała w pierwszej rundzie! W klatkoringu LFN obok najlepszych polskich zawodniczek zobaczymy również fighterki z Niemiec, Francji, Finlandii i Czech.

„Kuma” kontra Cunha

Pod koniec lipca Agnieszka „Kuma” Niedźwiedź wygrała swój debiutancki pojedynek w żeńskiej organizacji Invicta FC. Już 17 grudnia, w Karpaczu, niepokonana zawodniczka MMA wystąpi w walce wieczoru podczas jubileuszowej gali organizacji Ladies Fight Night.

Jej rywalką będzie 23-letnia Brazylijka z mocnym rekordem. W swoich ostatnich czterech pojedynkach Samara Santos Cunha nie dała szans swoim przeciwniczkom, które eliminowała już w pierwszej rundzie. Jak potoczy się sobotnia walka wieczoru?

Ciesze się, że dostałam rywalkę z tak dobrym rekordem i cieszę się, że poprzeczka jest stawiana coraz wyżej. Mam nadzieję, że damy dobrą walkę i dobre show - mówi Agnieszka Niedźwiedź. Jestem dobrze przygotowana, na pewno dobrze sobie poradzę i wygram tę walkę - dodaje zawodniczka.

Transmisja live

Nie tylko walkę Agnieszki, ale całą galę Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis” będzie można śledzić „na żywo” w jakości HD na www.lfn.com.pl. Nowością będzie transmisja całej gali, wraz z komentarzem Piotra Strusa i Artura „Kornika” Sowińskiego, również na Facebooku organizacji! Start w sobotę o godz. 19:00.

Kogo jeszcze zobaczymy w klatkoringu LFN?

Podczas urodzinowej gali żeńskiej organizacji odbędzie się dziewięć walk, pięć w formule MMA i cztery w K-1.

Ceremonia ważenia w piątek

Ceremonia ważenia zawodniczek na dzień przed galą oraz media trening z konferencją prasową odbędą się o godz. 18:00, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Karta walk:

1. (MMA) Katarzyna Biegajło 0-0-0 (PL) vs Natalia Baczyńska 0-0-0 (PL)
2. (K-1) Małgorzata Dymus 3-3-0 (PL) vs Daniela Graf 23-5- 1 9 (GER)
3. (MMA) Katarzyna Sadura 2-1-0 (PL) vs Clemence Schreiber 3-6-0 (FR)
4. (K-1) Patrycja Krawczyk 6-0-0 (PL) vs Erika Rinne (FIN)
5. (MMA) Weronika Zygmunt 3-2-0 (PL) vs Magdalena Sormova 3-0-0 (CZ)
6. (K-1) Monika Bohn 2-2-0 (PL) vs Magdalena Kasprzyk 1-2-0 (PL)
7. (MMA) Martyna Czech 3-1-0 (PL) vs TBA
8. (K-1) Katarzyna Posiadała 3-1-0 (PL) vs Lucie Mudrochova 18-2-0 (CZ)
9. (MMA) Agnieszka Niedźwiedź 8-0-0 (PL) vs Samara Santos Cunha 10-1-0 (BR)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.