UFC 209: POZNALIŚMY WALKĘ WIECZORU

Czwartego marca w Las Vegas odbędzie się gala UFC 209, a my poznaliśmy walkę wieczoru. Zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie w kategorii ciężkiej, pomiędzy Alistairem Oveerem, a Markiem Huntem. To będzie rewanż, w pierwszym starciu w roku 2008, na gali Dream w Japonii przez poddanie wygrał Holender.

Australijczyk miał ostatnio dobrą passę, kiedy to szybko efektownie w pierwszej odsłonie odprawił Antonio Silvę oraz Franka Mira. W ostatniej walce wystąpił na jubileuszowej gali UFC 200, przegrał na punkty z Brockiem Lesnarem. Amerykanin wpadł na dopingu i werdykt walki zmieniono na NC, jednak Hunt liczył na mocną karę dla rywala. Takiej nie było, w związku z czym skłócił się z największą federacją na świecie. Był bliski odejścia z amerykańskiego giganta, jednak trzeba zarobić na rodzinę.

Alistair po ostatniej porażce zaczął od zastopowania pod koniec pierwszej rundy dużego Stefana Struve. W roku 2015 Oveerem wykazał, że zmienił się jako zawodnik i zaskakiwał. W łatwym stylu wypunktował Roya Nelsona, oraz znokautował w drugiej rundzie Juniora Dos Santosa. 'The Reem' po wygranej przed czasem w Holandii z Andreiem Arlovksym dostał szansę mistrzowską, jednak po dobrym początku na UFC 203, pod koniec pierwszej odsłony pokonał go Stipe Miocić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.