ACB: INWAZJA POLAKÓW W RANKINGU FEDERACJI

Inwazja Biało-Czerwonych, tak możemy właśnie nazwać wprowadzony niedawno ranking federacji Absolute Championship Berkut, ponieważ aż pięciu naszych się w nim pojawiło. Jest to świetna informacja, ponieważ panuje tam wysoki poziom, a nasi reprezentanci są cenieni w federacji. Nie można także zapomnieć, że organizacja znana jest z ciekawych eventów oraz dobrych zarobkóch zawodników.

Najwyżej, bo na trzeciej pozycji, znalazł się w wadze ciężkiej Michał Andryszak, którego czeka następna walka w federacji, a zwycięstwo nad Denisem Smoldarevem ma mu dać ponowną szansę wywalczenia tytułu.

W wadze półśredniej Aslambek Saidov, który po dwóch efektownych zwycięstwach bił się o pas federacji, jednak po kontrowersyjnej sytuacji przegrał z weteranem Brettem Cooperem. Przypomnijmy jednak, że nic straconego, bo ma dojść do ich rewanżu w trybie natychmiastowym.

W wadze koguciej na ósmej pozycji uplasował się utalentowany Damian Szmigielski z Łodzi. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego może popisać się już dwoma zwycięstwami przed czasem.

Najniżej w rankingu znaleźli się Adam Zając, który ostatnio wypadł bardzo dobrze, jednak nie startuje już przez jakiś czas w klatce, oraz Marcin Lasota, który stoczył już trzy walki i nie zaznał jeszcze zwycięstwa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.