MARCIN NARUSZCZKA ZAWALCZY W BOKSIE

Mistrz PLMMA w wadze średniej, Marcin Naruszczka w rozmowie z serwisem MMAnia.pl zdradził, że jeszcze w pierwszej połowie 2017-ego roku chce zadebiutować w boksie zawodowym. Podopieczny Mirosława Oknińskiego oraz trenera boksu, Jacka Kucharczyka powiedział, że jest duża szansa na to, że pojawi się na jednej z gal organizowanych przez czołową w Polsce grupę promocyjną, Tymex Boxing Promotions. Jako datę debiutu Naruszczka wskazuje najprawdopodobniej kwiecień.

Zanim jeszcze to nastąpi podopieczny Mirosława Oknińskiego zawalczy na FEN 15: Final Strike w dolnośląskim Lubinie, gdzie jego przeciwnikiem będzie nipokonany Filip Tomczak. Naruszczka w tej walce zastąpi swojego klubowego kolegę, Matta Horwicha. Później możliwy jest jego występ podczas gali PLMMA 72 w Łomiankach, a następną możliwością dla mistrza PLMMA jest występ podczas gali Fight Exclusive Night na warszawskim Torwarze. Jak widać zawodnik może mieć pracowity rok i sam mówi, że chciałby stoczyć 3-4 walki do końca tego półrocza. 

Grupa Tymex Boxing Promotions jest dowodzona przez Mariusza Grabowskiego, który nie boi się zatrudniać w swoich szeregach zawodników z innych dyscyplin niż boks, a także sam wysyła swoich pięściarzy do walk w innych formułach. To właśnie na ringu tego promotora Tomasz Sarara, mistrz FEN w wadze cruiser w formule K-1, znokautował Łukasza Zygmunta, a także w jego stajni walczy Tomasz Gromadzki, który stworzył doskonałe widowisko podczas walki z Pawłem Biszczakiem na jednej z gal Fight Exclusive Night.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.