KSW: ŁUKASZ JURKOWSKI ODPOWIADA

Ostatnio Maciej Kawulski złożył ofertę powrotu do mma i walki dla Łukasza Jurkowskiego. Dla KSW miałby zawalczyć na PGE Narodowym, byłby to powrót po pięciu latach przerwy, od zakończenia kariery. 'Juras' w rozmowie z Arturem Mazurem zdradził co myśli o tej ofercie.

Po zakończeniu kariery sportowej, 5 czy tam 6 lat temu, udało mi się naprawdę dobrze poukładać moje życie zawodowe. Mam mnóstwo zleceń na pracę. Do czerwca prawie co weekend będę aktywny zawodowo. Cieszę się, że moje hobby stało się pracą, bo większość zleceń to obowiązki związane z MMA. Tylko w ten weekend pracuje w piątek wieczorem w Warszawie, w sobotę jadę do Lubina komentować galę FEN, a w nocy wracam, żeby w niedzielę poprowadzić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z bemowskim Ratuszem i MotoOrkiestrą. Tak jest co weekend. Ciężko byłoby z tego zrezygnować, bo cykl przygotowań do walki jest naprawdę obciążający. Jestem aktywny sportowo, ale raczej rekreacyjnie. To dwie różne rzeczy.

To nie koniec, najlepszy komentator MMA w Polsce zapewnia, że powrót dla kasy nie wchodzi w grę:

Miałbym to zrobić dla kasy? Nie. Mam z czego żyć. Ciężko pracuje, więc mogę sobie pozwolić na naprawdę dobre życie. Ostatnio kupiłem sobie nawet wymarzony samochód.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.