BILETY PO ZŁOTÓWCE NA GALĘ IWT

IWT uruchamia promocyjny pakiet biletów na GALĘ FINAŁOWĄ 8 kwietnia br. Każdy fan drużynowego MMA może zakupić teraz bilety na preferencyjnych warunkach, aby obejrzeć dwie gale IWT w cenie jednej. Pakiet obejmuje galę IWT I (28 stycznia 2017) i galę IWT Finał (8 kwietnia 2017).

Promocyjny pakiet obowiązuje na bilety na płytę (poza stołami i miejscami w ostatnich rzędach po 100 zł). Każdy kto zakupi bilet na galę IWT I będzie mógł w pakiecie zamówić bilet na finał, za który zapłaci 1 zł. Wystarczy wejść na wybrany kanał sprzedaży lub skontaktować się z organizatorami, wybrać odpowiedni pakiet, aby być właścicielem jednego z takich łączonych biletów.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami zaplanowaliśmy niespodziankę dla naszych fanów, by w ten sposób ich docenić i wyróżnić. Zależy nam na tworzeniu dobrych i długotrwałych relacji z sympatykami tego sportu. Dlatego specjalnie dla tych, którzy będą z nami już od pierwszej gali stworzyliśmy pakiet – „pierwsza gala IWT + finał” – gdzie bilet na finał będzie można kupić za tak zwaną przysłowiową złotówkę – skomentował Paweł Rydlewski, właściciel i promotor IWT.

Bilety na turniej można kupić przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl.

Na każdy turniej IRON WARRIORS TEAM dostępne są bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie ARENY, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 49 do 1000 zł. Wartość biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Bilety na pojedynczy turniej na trybunach są w cenie 59 zł , bilety na płycie są w cenach od 100 do 800 zł (w tym bilety VIP).

Podam przykład – jeśli ktoś wybierze bilet VIP za 800 zł, to bilet na finał (w tym samym rzędzie i miejscu) zakupi w cenie 1 zł i w ten sposób wyda jedynie łącznie 801 zł na dwie imprezy. Naprawdę warto, zwłaszcza, że na pierwszej gali i na finałowej, poza walkami klubów, będzie sporo innych atrakcji – dodał Paweł Rydlewski.

Dodatkowo, w biletach w sektorze VIP zapewnione jest osobne wejście na halę, obsługa hostess i wstęp na afterparty. W sprzedaży dostępne są również bilety na miejsca VIP przy stołach, przy których zasiądą także sponsorzy oraz goście specjalni. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska przez cały czas trwania gali, osobne wejście, obsługa hostess i wstęp na afterparty z opcją all inclusive. Afterparty odbędzie się w klubie PACHA POZNAŃ na ul. Paderewskiego 10.

Pierwszy turniej odbędzie się już 28 stycznia 2017. Kolejny 18 marca 2017 a turniej finałowy zaplanowany jest na 8 kwietnia 2017. Wszystkie turnieje IWT odbędą się w hali widowiskowo – sportowej ARENA w Poznaniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.