ACB 54: KOLEJNY POLAK W KARCIE WALK

Jedenastego marca w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Manchesterze odbędzie się gala Absolute Championship Berkut 54. Do karty walk został dodany kolejny nasz reprezentant, to Adam Zając, który po przerwie wraca w walce z Abdulem-Rakhmanem Dzhanaevem.

'Zajcu' wrócił po dwóch latach przerwy w roku 2015, kiedy to zadebiutował w ACB. W turnieju, w pierwszej rundzie na punkty zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Dmitry Lazurina. W kolejnej walce Polak stoczył pojedynek z doświadczonym Anatoly Tokovem i poczuł jego wielką moc, ponieważ już w pierwszej rundzie przegrał przez nokaut. W ostatnim pojedynku zawodnik z Łodzi wystąpił w zeszłym roku, kiedy to w Warszawie, pod koniec pierwszej odsłony bez większych problemów zastopował Shamkhana Barakhanova.

Zawodnik z Berkut Fight Club zadebiutował w roku 2014, kiedy to już w debiucie w ACB zastopował przeciwnika po 41 sekundach, a następnie nie miał problemu, aby przed czasem odprawić bardziej doświadczonego Andreasa Birgelsa. Kolejny rok to kolejne błyskawiczne zwycięstwo, tym razem po 49 sekundach, a po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Alexeya Efremova. W poprzednim roku Abdul zaczął od wypunktowania Airesa Benroisa i doznał pierwszej porażki z Shamilem Abdulkhalikovem. W ostatniej walce Dzhanaev wystąpił na ACB 46, wtedy pewnie na kartach punktowych pokonał Vasily Novikova.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.