GIŻYCKA NOC GLADIATORÓW: ZNAMY WALKĘ WIECZORU

Dwudziestego piątego lutego w Giżycku, a dokładniej w Centralnym Ośrodek Sportu - COSm odbędzie się już druga edycja Giżyckiej Nocy Gladiatorów, gali organizowanej przez Tomasza Dembińskiego, trenera lokalnego klubu Fighters Giżycko. Poznaliśmy walkę wieczoru, zapowiada się interesująco, bo Janu 'Hannibal' Cruz zawalczy z Arkadiuszem Dembińskim. Polak po raz drugi zawalczy w walce wieczoru tego wydarzenia, czeka go kolejny test, a zarazem największe życiowe wyzwanie, ponieważ zawodnik z Portugalii w swoim dorobku ma już walki z ścisłą czołówką polskiego w kickboxingu.

Janu to zawodnik mający duże doświadczenie, w dodatku już swoim wejście do ringu/klatki sprawia zachwyt i emocje wśród publiczności. Jest to zawodnik walczący już od samego początku w szybkim tempie, dążący do pokonania rywala przed czasem, co udowadnia swoim rekordem. Cruz już trzykrotnie walczył w federacji FEN, dawał emocjonujące boje z Pawłem Biszczakiem czy Wojciechem Wierzbickim, którzy ostatnio dali jedną z najlepszych walk K-1 Rules w naszym kraju. Szybko przegrywał także z Bartoszem Muszyńskim, jednak został wtedy ściągnięty w ostatniej chwili. To pokazuje również kolejną dobrą cechę 'Hanibala', nie boi się wyzwań. Stoczył również dobry pojedynek z Tomaszem Gromadzkim, twardym zawodnikiem K-1 oraz ostatnio robiącym postępy bokserem.

Arkadiusz również może pochwalić się dobrym dorobkiem, bo walczył dla topowej federacji w naszym kraju, jaką jest DSF KickBoxing Challenge. Dembiński wystąpił w poprzednim roku na pierwszej edycji Giżyckiej Nocy Gladiatorów, po trudnej walce wypunktował Yuri Byborchkina, który ostatnio odnalazł się w zwycięstwach w formule MMA. Walka z Białorusinem była bardzo ciekawa, pokazał w niej swój kunszt, pewnie wypunktował rywala. Po tej walce Arek wystąpił też na gali Night Of Heroes 4, wtedy przegrał po dobrej walce na punkty z Arturem Kulą.

Przedstawiamy również nasze nagrania z Janu Cruzem:

Przedstawiamy także emocjonujące walki ''Hanibala'' w federacji FEN:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.