KING OF KINGS: DAWID MIRKOWSKI ZAWALCZY NA CYPRZE

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia FightBox pokaże na żywo odbywającą się w cypryjskiej Nikozji galę Hero’s World Series, na której wystąpi między innymi wschodząca polska gwiazda kickboxingu i muay thai, Dawid 'Mirko' Mirkowski. Początek transmisji o godz. 18:00.

King of Kings, jedna z ważniejszych federacji kickboxingu, rozpoczyna nowy rok od gali na śródziemnomorskim Cyprze. Fighterzy z regionu zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z innych krajów w trzech dyscyplinach: boksie, MMA i kickboxingu.
 
Dawid Mirkowski, zawodnik wciąż jeszcze przed 20. urodzinami, a już utytułowany (mistrz świata federacji WAK-1F, wicemistrz Europy muay thai), po raz kolejny wystąpi na gali KOK, stając do kickbokserskiego pojedynku z przedstawicielem gospodarzy, Andronikosem Evripidou. W karcie warto też zwrócić uwagę na starcie zawodników MMA: Cypryjczyka Paaty Tshapelii z Litwinem Vytautasem Sadauskasem. Głównym punktem wieczoru będzie zaś walka Kostasa Zenonosa (Cypr) z Raimondsem Aukstikalnisem (Łotwa).

Karta walk:

Boks, -64 kg, 3 x 3 min: Hassan Alzaino (Liban) vs. Mario Dimitrov (Cypr)
Kickboxing, -65 kg, 3 x 3 min: Stefan Irimija (Romania) vs. Georgios Moustakis (Greece)
MMA, -61 kg, 2 x 5 min: Karolis Buslys (Litwa) vs. Mario Zenonos (Cypr)
Kickboxing, -77 kg, 3 x 3 min: Dawid Mirkowski (Polska) vs. Andronikos Evripidou (Cyrpus)
MMA, -71 kg, 2 x 5 min: Vytautas Sadauskas (Litwa) vs. Paata Tshapelia (Cypr)
Kickboxing, -77 kg, 3 x 3 min: Bart Howarth (Anglia) vs. Christakis Alexandrou (Cypr)
Kickboxing, -85 kg, 3 x 3 min: Raimonds Aukstikalnis (Łotwa) vs. Kostas Zenonos (Cypr)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.