ACB 53: CELIŃSKI POZNAŁ RYWALA

Osiemnastego lutego swoją kolejna galę w Polsce zorganizuje federacja Abosolute Championship Berkut. Powracający po dłuższej przerwie Karol Celiński poznał rywala. 'Cebula' wysoko znalazł się w karcie walk, będzie chciał wrócić na tor zwycięstw w starciu z niepokonanym do tej pory Batrazem Agnaevem. Przypomnijmy, w walce wieczoru tej gali zobaczymy kolejny start w organizacji Adriana Zielińskiego, spotka się on tym razem z Rasulem Yakhyaevem.

Zawodnik z Berkut Arrachion Olsztyn zadebiutował w największej federacji w Polsce w roku 2014, po dobrej walce przegrywając na punkty z Goranem Reljićiem, a następnie w emocjonującej walce przed czasem zastopował Tomasza Kondraciuka. W ostatniej walce Celiński już w pierwszej rundzie został poddany przez aktualnego mistrza Tomasza Narkuna. Karola przez długi czas nie widzieliśmy w klatce, powodem była kontuzja, przez którą pauzował.

Rosjanin zadebiutował w tym samym roku, kiedy Karol już zaliczył pierwszą walkę w KSW. Wtedy szybko przed czasem po uderzeniach zastopował swojego rodaka, a w kolejnym roku zaliczył dwa udane starcia. Batraz wystąpił w kolejnych walkach dla M-1 Global, w Gruzji szybko poddał naszego reprezentanta Łukasza Borowskiego, a w Kazachstanie odprawił w pierwszej rundzie zawodnika z Ukrainy. Przez długi czas też nie widzieliśmy w klatce Agnaeva, a jego kilka starć zostało odwołanych, teraz jednak ma wrócić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.