IRON WARRIORS TEAM 2017: ŁKS ŁÓDŹ BOKS ZWYCIĘŻA

W sobotę w Poznaniu odbyła się gala drużynowego turnieju MMA o nazwie Warriors Team 2017. Zwycięzca rywalizacji zostali reprezentanci ŁKS Łódź Boks.

W turnieju wzięło udział część zespołów. Najlepszym teamem okazał się być ŁKS Łódź Boks. W nagrodę zawodnicy otrzymali czek na kwotę 10 tysięcy złotych. W finale fighterzy z Łodzi zwyciężyli 3:1 z Fight Gym Gdynia. Trzecie miejsce zajęło Sportowe Zagłębie Sosnowiec pokonując 4:0 No Limits Janikowo. Piąte i szóste miejsce zajęły drużyny z Międzychodu i Sochaczewa.

Zmagania wojowników na trybunach poznańskiej Areny oglądało ponad 2 tysiące widzów. W gali brali udział m.in. tacy zawodnicy jak Patryk Rogóż, Grzegorz Ciepliński, Kewin Wiwatowski oraz Adrian Błeszyński. Zwycięzcy zmagań zakwalifikowali się do następnej edycji, która odbędzie się na początku kwietnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English