ACB 54: DWIE WALKI DODANE DO ROZPISKI

Podczas gali ACB 54 dojdzie do walk Saula Rogersa z Patem Healym oraz starcia Deana Garnetta z Michaelem Tobinem. Gala odbędzie się jedenastego marca w Manchesterze.

Saul Rogers to miejscowy zawodnik SGB Manchester. W MMA wygrał jedenaście walk i tylko jedną przegrał. Jedyną porażkę odnotował z Shayem Walshem. Od tamtej pory od pięciu walk jest niepokonany. W tym czasie pokonał Cooledge, Maguire, Sinclaira, Nozomi, Winnera i Adelina.

Pat Healy to doświadczony zawodnik z USA. W MMA wygrał trzydzieści trzy walki i dwadzieścia trzy raz przegrywał, a jedna zakończyła się no-contest. W 2016 roku pokonał Corbbreya i przegrał z Cavalcante i Silvą.  

Dean Garnett w MMA odniósł siedem zwycięstw, zero porażek i raz zremisował. Po zwycięstwie w 2014 roku z Martinem Sheridanem miał dwa lata przerwy. Po powrocie zremisował z Luizem Tostą podczas gali Bellator 158.

Michael Tobin jak do tej pory wygrał dwanaście walk i ani jednej nie przegrał. Aż jedenaście starć kończył przez poddanie. W 2016 roku pokonał Lankestera, Arana i Ivoryego.

Gala w Manchesterze odbędzie się 11 marca w Manchesterze. Walką wieczoru będzie starcie Luke Barnatta z Mamedem Khalidovem. Oprócz tego w wydarzeniu zawalczą znany z KSW Aslambek Saidov oraz Adam Zając i Przemysław Mysiala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.