FEN 16: PAWEŁ HADAŚ vs ANDRZEJ GRZEBYK

Podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded dojdzie do walki o pierwszy historyczny tytuł mistrza organizacji w kategorii średniej. W oktagonie dojdzie do starcia pomiędzy Pawłem Hadasiem, a Andrzejem Grzebykiem. 

Andrzej Grzebyk w MMA jak do tej pory wygrał dziesięć walk i trzykrotnie przegrywał. W FEN uległ z Alessio Di Chiricio oraz pokonał Alexeya Repalova. W ostatnim pojedynku Grzebyk przez TKO pokonał Floriana Harringera podczas Celtic Gladiator 11. Zawodnik Legion Team Tarnów w przeszłości wygrywał z tak solidnymi zawodnikami jak Kamil Szymuszowski czy Mindaugas Verzbickas.

Rywalem Grzebyka będzie Paweł Hadaś. Zawodnik Gracie Barra Chorzów W MMA wygrał siedem walk i tylko raz przegrał w debiucie z Hubertem Lechem. Dla FEN stoczył dwie walki, w których pokonał Aleksandra Rychlika i Pawła Brandysa. Hadaś aż sześć swoich dotychczasowych potyczek kończył przez poddanie.

11 marca na Torwarze w walce o pas będą także walczyć Paweł Żelazowi z Kamilem Gniadkiem. W pojedynku wieczoru Kamil Łebkowski spróbuje odnieść jedenaste zwycięstwo z rzędu. Oprócz tego kibice zobaczą starcia Michała Oleksiejczuka z Riccardo Nosiglią, pojedynek KJ Artura Bizewskiego z Arkadiuszem Wrzoskiem oraz kickbokserskie walki Radosława Paczuskiego i Marcina Szredera. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.