FEN 16: KAMIL ŁEBKOWSKI vs GABRIEL SILVA

Podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded dojdzie do pojedynku Kamila Łebkowskiego z Gabrielem Silvą. Będzie to walka wieczoru podczas wydarzenia, które odbędzie się 11 marca na Torwarze.

Kamil Łebkowski w MMA wygrał piętnaście walk i czterokrotnie przegrywał. Ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw z rzędu. Ostatni raz pokonany schodził w 2013 roku podczas PLMMA 14 gdzie zmierzył się z Jackiem Wojnickim. W 2016 roku pokonał Koyamę i walczącego kiedyś dla UFC Piotra Hallmanna.

Gabriel Silva jak do tej pory ma na swoim koncie sześć zwycięstw i ani jednej porażki. Młody Brazylijczyk posiada czarny pas w brazylijskim jju-jitsu oraz jest mistrzem stanu Espirito Santo w zapasach. W narożniku zawodnika stanie walczący w UFC brat Erick „The Tiger” Silva. Gabriel Santos może się także pochwalić nokautem z Viniciusem Baraldo po dwudziestu ośmiu sekundach walki. Dla Brazylijczyka będzie to pierwsze starcie zagranicą.

11 marca na Torwarze w walkach o pas będą  walczyć Paweł Żelazowskii z Kamilem Gniadkiem oraz Paweł Hadaś i Andrzej Grzebyk.  W pojedynku wieczoru Kamil Łebkowski spróbuje odnieść jedenaste zwycięstwo z rzędu. Oprócz tego kibice zobaczą starcia Michała Oleksiejczuka z Riccardo Nosiglią, pojedynek KJ Artura Bizewskiego z Arkadiuszem Wrzoskiem oraz kickbokserskie walki Radosława Paczuskiego i Marcina Szredera. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.