WROCŁAW CHCE ZASKOCZYĆ LIDERA

Kibice zobaczą w akcji gwiazdy światowych zapasów, zacięte walki. Już 6 lutego, w najbliższy poniedziałek, w meczu 8. kolejki KLZ drużyna AZ Supra Brokers Wrocław zmierzy się z liderem, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski. Mecz odbędzie się w Kątach Wrocławskich. Transmisja na żywo w TVP Sport, o godz. 20.05.

Gwiazdami zespołu z Piotrkowa są zapaśniczki, w tym Bułgarka Yusein Taybe, brązowa medalistka mistrzostw świata, uczestniczka IO, a także Roksana Zasina, brązowa medalistka mistrzostw Europy, liderka indywidualnego rankingu KLZ.

Mocnymi punktami zespołu lidera są też Daria Osocka, młodzieżowa mistrzyni Europy, która w KLZ zadebiutowała w rundzie rewanżowej i podczas ostatnich dwóch spotkań, potwierdziła, że jest w wyśmienitej formie. Klasycy to kolejny, mocny atut drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego - efektownie walczący Arkadiusz Kułynycz czy Radosław Grzybicki i Dawid Szkodziński, to nie tylko znakomici zapaśnicy, ale także świetni showmani.

- Jest moc. Jesteśmy rozpędzeni i nic nie będziemy kombinować. Zwycięskiego składu się nie zmienia. Do Wrocławia jedziemy w optymalnym zestawieniu. Nie lekceważymy rywala, bo jak pokazał ostatni mecz Unii Racibórz z AZS AWF Warszawa o niespodzianki w KLZ nie trudno. Zdajemy sobie świetnie sprawę, że wygrana z AZ Suprą Brokers, bardzo przybliży nas do tytułu mistrzowskiego – mówi Michał Jaworski, trener AKS Wrestling Team.

Na drugim biegunie tabeli Krajowej Ligi Zapaśniczej znajdują się wrocławianie. Drużyna AZ Supra Brokers nie odniosła dotąd zwycięstwa, ale w rundzie rewanżowej KLZ prezentuje się bardzo dobrze. O włos, po niezwykle zaciętych pojedynkach, przegrała z wiceliderem, Unią Racibórz, a także trzecim w tabeli Grunwaldem Poznań.

Poza tym jest szansa, że w składzie AZ Supra Brokers Wrocław zadebiutują dwie rutynowane zawodniczki z Ukrainy, uczestniczki igrzysk olimpijskich, medalistki mistrzostw Europy i świata – Yulia Tkach i Alla Cherkasova. To zapowiada ogromne emocje w pojedynku wrocławian z liderem.

Najważniejsze jest to, że forma drużyny rośnie, coraz lepiej wykorzystujemy nasze atuty. Na lidera szykujemy niespodzianki. Kibice mogą już ostrzy sobie zęby na zacięty, wyrównany pojedynek. Chcemy sprawić sensację – podkreśla Józef Tracz z AZ Supra Brokers Wrocław.

AZ Supra Brokers Wrocław – AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski

  • 6 lutego 2017 roku, godz. 20.05

  • Hala Sportowa GOKiS, Kąty Wrocławskie

  • Transmisja na żywo – TVP Sport

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.