KAWULSKI ZACHWYCONY WALKĄ KHALIDOV-MAŃKOWSKI

Starcie Mameda Khalidova z Borysem Mańkowskim będzie jednym z najciekawszych w historii polskiego MMA. Ta walka to istny majstersztyk. - twierdzi szef KSW Maciej Kawulski.

- Marzyłem o tej walce wiele lat i jak zobaczyłem ten filmik, to pomyślałem sobie - marzenia się spełniają. O tej walce marzył każdy fan MMA w tej części świata - mówi Kawulski.

- Jeśli walka Michała Materli z Mamedem Khalidovem była starciem serca z talentem, to walka Mańkowski - Khalidov to jest konfrontacją talentu z talentem. To są niesłychanie utalentowani zawodnicy. Tacy się rodzą jeden na milion - dodał współwłaściciel federacji KSW.

- Na co dzień obaj zawodnicy ważą podobnie, więc ich kategoria jest poniekąd prywatnym wyborem, a to na pewno nie będzie jak starcie Dawida z Goliatem. Na razie ustaliliśmy przedział, na który obaj się zgodzili. Konkretny limit będzie podany w późniejszym terminie. Nie wykluczamy żadnej opcji. Może na przykład Mamed w trakcie przygotowań stwierdzi, że zejdzie nawet do niższej kategorii - podkreśla Kawulski.

Cały wywiad na Polsat Sport

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.