NA ŻYWO: MMA AMATOR CUP

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z gali amatorskiego MMA, MMA Amator Cup, która odbywa się w Łęcznej. Jest to całkiem nowa jakość w polskim MMA, sygnowana znakiem Polskiej Federacji MMA oraz Światowej Federacji Amatorskiego MMA. Zaczynamy od godziny 18. 

... na gali pokusiliśmy się również na testowanie transmisji w technologii 360 stopni.

Ujęcia VR 360° wokół danej sceny - możesz zmieniać kąt widzenia, przeciągając wideo za pomocą myszki - ciesz się tą niesamowitą nowinką! Jesteśmy ciekawi Waszych spostrzeżeń na takie roziązania.


 

W pierwszej walce gali reprezentujący Szkołę Walki Drwala, Kasjan Kazimierczuk pokonał decyzją sędziów miejscowego zawodnika Górnika Łęczna, Michała Marcinka. Kasjan przeważał w stójce i konsekwentnie obalał rywala zastawiając nogę. Miał słabszy moment, gdy rywal go przetoczył, jednak nie dał sobie zrobić krzywdy będąc z dołu. W pełni zasłużone zwycięstwo zawodnika reprezentującego krakowski klub.

W drugiej walce wieczoru doskonałym obaleniem i później fenomenalną dźwignią na łokieć popisał się Piotr Drozdowski z Żyrardowa, który poddał już w pierwszej rundzie Daniela Okońskiego z Górnika Łęczna. Walka była krótka i nie da się o niej więcej napisać. Jako ciekawostkę możemy napisać, że Piotrek już 1 kwietnia zawalczy na HFO 2 w walce zawodowej.

Doskonałą walkę w stójce zafundowali nam kolejni reprezentanci Górnika Łęczna i Szkoły Walki Drwala czyli odpowiednio: Rafał Dziurka oraz Jakub Mątyrą. Pojedynek był toczony głównie w stójce, gdzie obydwaj wymieniali mocne ciosy. W drugiej rundzie mieliśmy przedsmak tego, co wydarzyło się w trzeciej, czyli trochę walki w parterze i próbę gilotyny ze strony zawodnika z Łęcznej. W trzeciej rundzie jednak niewykorzystana sytuacja się zemściła i Jakub Mątyra duszeniem gilotynowym w stójce odklepał rywala. Szkoła Walki Drwala vs Górnik Łęczna jak na razie 2-0.

Świetnym parterem popisał się Piotr Kacprzak z Marga Radom. Podopieczny Łukasza Bliskiego doskonałą balachą poddał już w pierwszej rundzie Rafała Koreckiego z Górnika Łęczna.

Paweł Milanowski z Górnika Łęczna wręcz zdominował swojego przeciwnika, Macieja Kościuczyka z Pankrationu Włodawa w derbach Lubelszczyzny. Doskonała praca w parterze zakończona duszeniem anakonda zaowocowała zwycięstwem, pierwszym dla Łęcznej dzisiejszego wieczora.

Doskonała walka stała się udziałem Pań, które walczyły o każdy centymetr kwadratowy maty. Magdalena Albrecht zalana krwią, nielegalnie kopana w parterze rywalizowała z Izabelą Walczak z Górnika Łęczna jakby stawką walki był tytuł mistrzynii UFC. Ciężko będzie kolejnym zawodnikom i zawodniczkom o równie emocjonujący pojedynek, który zakończył się wygraną podopiecznej Konrada Płazy. Łęczna vs Włodawa 2-0

Dobrą walkę stoczyli również Jakub Maik z Forca Club MMA Dęblin oraz Jakub Szyszka z Górnika Łęczna. Już w pierwszej rundzie podopieczny Adriana Kurka kilkukrotnie trafił czysto na szczękę rywala, jednak tylko raz go podłączył i nie poszedł za ciosem. Druga runda rozpoczęła się od mocnej kontry na kopnięcie, po którym Jakub Szyszko obalił rywala i obijał w parterze. W końcu po serii ciężkich kolan na korpus Szyszka zapiął trójkąt rękoma w stójce i odklepał Jakuba Maika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.