TYBURA MA JUŻ ZAPLANOWANĄ KOLEJNĄ WALKĘ W UFC

W wywiadzie dla Sportowefakty.wp.pl manager Paweł Kowalik przyznał, że Marcin Tybura ma już kontrakt na kolejną walkę.

Po zwycięstwie przez nokaut z Viktorem Pestą pech nie opuszczał Marcina Tybury. Najpierw w Manili miał walczyć z Dereckiem Lewisem, ale niestety gala została odwołana.  Później odpowiednich badań nie przeszedł Luis Henriquez, a na koniec Justin Willis wycofał się w piątek w dzień ważenia.

Jak mówi Paweł Kowalik nie było czasu na rozpaczanie i trzeba było jego zawodnikowi zapewnić jak najszybciej kolejną walkę. Manager cieszy się, że się udało i Marcin Tybura był bardzo krótko przybity odwołaniem walki.  Błyskawicznie dopięte zostały szczegóły i po kilku godzinach miałem na mailu kontrakt na kolejny pojedynek.  Paweł Kowalik jest dobrej myśli i czuje, że całe zamieszczanie wyjdzie Tyburze na korzyść.

 Marcin Tybura wolałby żeby jego walka odbyła się w Nowym Jorku. Jest jednak zadowolony z tego jak zakończyła się cała sytuacja.  Zawodnik cieszy się, że całe zamieszanie trwało zaledwie kilka godzin i uniknęli czekania na wieści, z kim i kiedy zawalczy Polak. Polski ciężki jak sam mówi kontrakt na kolejną walkę podpisał od razu w piątek. Nie może zdradzić szczegółów, ale jest zadowolony z czekającego go starcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.