SPARTAN FIGHT 7: DENIS GÓRNIAK vs ŁUKASZ ĆWIKŁA

Podczas gali Spartan Fight 7 dojdzie do pojedynku pomiędzy Denisem Górniakiem, a Łukaszem Ćwikłą.  Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia w Chorzowie.

Informacja prasowa

W pojedynku wagi ciężkiej reprezentujący Fight Club Bytom Denis Górniak (2-0) zmierzy się z Łukaszem Ćwikłą (2-1) z DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Denis Górniak to jeden z najlepiej rokujących zawodników młodego pokolenia w naszym kraju. W pierwszej połowie ubiegłego roku stoczył dwa pojedynki, w których dwukrotnie błyskawicznie odprawiał swoich rywali. Podczas Spartan Fight 2 poddał Ukraińca Gołowatiuka, natomiast na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. W drugiej połowie roku bytomianina prześladował pech, gdyż na kilka dni przed galą Spartan Fight 5 jego rywal poinformował, iż nie dostał wizy i nie był w stanie przyjechać do Polski. Natomiast na Spartan Fight 6 rywal Denisa na chwilę przed wyjściem do walki zgłosił, iż nie jest w stanie założyć rękawic. U Górniaka widać ogromną sportową złość i spodziewamy się, że 1 kwietnia pokaże on pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Łukasz Ćwikła to utalentowany podopieczny Damiana Helczyka. Reprezentant DAAS Berserkers Team z bardzo dobrej strony pokazał się na Spartan Fight 4, gdzie w świetnym stylu pokonał Stanisława Khmilkovskiego. Ćwikła potrzebował niecałych dwóch minut by poddać rywala. Było to jego drugie zawodowe zwycięstwo, gdyż Łukasz debiutował w 2015 roku na gali w Austrii, gdzie znokautował Hansa Lacknera, amatorskiego mistrza świata MMA z 2014r.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.