ACB 54: KOLEJNY POLAK W KARCIE WALK

Jedenastego marca w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Manchesterze odbędzie się ciekawa gala Abstolute Championship 54. W karcie walk pojawi się kolejny Polak, będzie nim Marcin Prostko, który zawalczy z debiutującym zawodnikiem publiczności Jenaida Ebanksą.

'Mad Boy' zaczął od czterech zwycięstw w karierze, tylko raz stawał do decyzji sędziów, a resztę pojedynków kończył przed czasem. Trzeba dodać, że wszystkie walki Marcin stoczył na Wyspach, gdzie na co dzień mieszka. Prostko po wypunktowaniu doświadczonego Shauna Lomasa dostał dużą szansę, bo walkę w prestiżowej organizacji BAMMA. Wtedy nie powiodło się i na 23 edycji wypunktował go Bill Beaumont. W ostatniej walce wystąpił na Full Contact Contender 17, wtedy w drugiej rundzie poddał go debiutujący Moein Norbakhsh.

Zawodnik z Wielkiej Brytanii zadebiutuje w zawodowym MMA, jednak wcześniej miał bogatą karierę amatorską. Jenaid zaliczył dziewięć pojedynków, wszystkie wygrał, w tym sześć kończył przed czasem. Dodatkowo trzeba dodać, że zdobył on pas federacji Full Contact Contender, która zapewnia walki wielu młodym, rozpoczynającym karierę zawodników.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.