MARCIN RÓŻALSKI: DAMY DOBRĄ WALKĘ

Podczas wczorajszego dnia medialnego przed galą KSW 39: Colosseum, Marcin Różalski w rozmowie z dziennikarzami opowiedział co zrobi jeżeli zdobędzie pas oraz podzielił się swoją opinią na temat walki o tytuł mistrzowski.

Dla Marcina Różalskiego pas nie jest wyznacznikiem niczego. Dla niego jest to trofeum za walkę z Fernando, o które toczy się walka, to jest tak jak puchar na gali, czy dyplom, czy pieniądze.  Dla polskiego ciężkiego jego rywal jest naprawdę mega zawodnikiem. Polak wierzy, że obaj dadzą dobry pojedynek.

Marcin Różalski podzielił się również opinią na temat ostatniego starcia Rodriguesa z Bedorfem. Polakowi podobało się bardzo dobre, agresywne podejście i brak kalkulacji. Pretendent nie miał respektu do mistrza. Polskiemu ciężkiemu podobało się założenie taktyczne, żeby spacyfikować i narzucić swój styl, zepchnąć do defensywy. Marcin Różalski liczy na wojnę ze swoim rywalem, a jeżeli zdobędzie tytuł zakończy swoją karierę. Jak sam mówi zwakuje pas, który pójdzie na licytację.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.