SF 7: MARCIN MAZUREK vs TOMASZ JAKUBIEC

Kolejną walką dodaną do rozpiski gali Spartan Fight 7  będzie starcie Marcina Mazurka (5-4) z Tomaszem Jakubcem (7-1). Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia w Chorzowie.

Mamy przyjemność ogłosić kolejny pojedynek na gali Spartan Fight 7. Tomasz Jakubiec zmierzy się z Marcinem Mazurkiem. To będzie prawdziwa wojna! Marcin Mazurek (5-4) będzie chciał pomścić Kamila Roszaka, którego Tomasz Jakubiec (7-2) pokonał na Spartan Fight 5.

Dla Tomasza Jakubca będzie to już trzeci pojedynek na Spartan Fight. Jak do tej pory zawodnik Bastionu Tychy oraz Paco Team Katowice dwukrotnie zwyciężał przez decyzje sędziów. Na Spartan Fight 2 po pełnej zwrotów akcji walce pokonał Rafała Lassotę, natomiast w Krakowie po fenomenalnym pojedynku pokonał Kamila Roszaka. To starcie fani uznali za Walkę Roku 2016. Jakubiec to niezwykle wszechstronny i pracowity zawodnik, który w ostatnich miesiącach dzięki swojemu niezwykle profesjonalnemu podejściu poczynił ogromne postępy. Przygodę ze sportami walki rozpoczynał od BJJ i jest doskonałym grapplerem, ale ciężki ciężkiej  pracy pod okiem Witolda Kostki dziś jest też bardzo dobrym „stójkowiczem”.

Marcin Mazurek to jeden z ciekawszych zawodników młodego pokolenia w naszym kraju. „Wesołek” karierę w MMA rozpoczął od 4 porażek, jednak nie poddał się i dziś ma serię 5 wygranych z rzędu. Na gali Spartan Fight 6 w Płocku po świetnym pojedynku Mazurek pokonał Artura Pawlaka przez duszenie gilotynowe. Wielu obserwatorów uznało to starcie za najlepsza walkę tej gali.

Starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż obaj zawodnicy walczą bardzo ambitnie i dążą do jak najszybszego zwycięstwa. Gala odbędzie się 1 kwietnia w Chorzowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.