CG 12: POZNALIŚMY KOLEJNYCH UCZESTNIKÓW

Dwudziestego maja w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w stolicy Londynie, odbędzie się 12 edycja ciekawej organizacji Celtic Gladiator. Poznaliśmy kolejnych zawodników, którzy pojawią się w karcie walk. W jednej z głównych pojawi się doświadczony Przemysław Mysiala, który jak na razie nie poznał rywala. Co ciekawe 'Misiek' ma ambitne plany, ponieważ jedenastego marca czeka go walka życia na ACB 54 z Vinny Magalhaesem, a nie wykluczone, że później stanie do pierwszej próby obrony tytułu federacji FEN. Przypomnijmy, że Przemysław już udanie zadebiutował w Celtic Gladiator 10, rozbijając w pierwszej rundzie Jose Daniela Toledo Canellasa.

To nie koniec, niedawno informowaliśmy o debiucie Adama Chętnika w wadze półśredniej, teraz poznaliśmy jego rywala. Będzie nim również debiutujący Dom Colossus, który zawalczy przed własną publicznością.

W karcie walk pojawi się kolejny Polak, będzie nim Tomasz Czerwiński, który po ostatniej walce w Polsce zapowiedział, że jest bliski końca kariery, jednak jeżeli dostanie porządną ofertę walki, to nie wyklucza startu. Jak na razie nie znamy przeciwnika tego 41-letniego fightera, który tym samym będzie chciał polepszyć swój rekord. Trzeba dodać, że Tomasz toczy również pojedynki w K-1 i mimo dotkliwych porażek, nie boi się wyzwań walcząc z solidnymi zawodnikami. Przypomnijmy w ostatniej walce Czerwiński wystąpił w Polsce na gali FEN, w ostatniej chwili będąc rywalem Tyberiusza Kowalczyka, któremu napsuł krwi, jednak przegrał w pierwszej rundzie. Tomek ma już swoje najlepsze lata za sobą, a poważne kontuzje wykluczają jego udany start.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.