UFC: JOANNA JĘDRZEJCZYK WYGRYWA PLEBISCYT

Joanna Jędrzejczyk zwyciężyła w 56. Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Warmińsko- Mazurskiego 2016 roku. Na ósmym miejscu znalazł się Mamed Khalidov.

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Gazetą Olsztyńska” odniosła się do wyniku plebiscytu. Dla „JJ” już sama nominacja była ogromnym wyróżnieniem. Zawodniczka niezmiernie się ucieszyła, że w końcu zajęła pierwsze miejsce, bo to było jedno z jej marzeń. Polka jest zadowolona, że jej trud na treningach i poświęcenie zostało docenione przez czytelników „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Swoje ósme miejsce w plebiscycie skomentował również Mamed Khalidov. Zawodnik nie jest rozczarowany, a wręcz przeciwnie się cieszy mimo, że do pierwszego miejsca sporo mu zabrakło. W poprzednich kilku plebiscytach to właśnie on wygrywał. Mistrz KSW twierdzi, że mieszkańcy województwa nadal bardzo interesują się mieszanymi sztukami walki, bo głosują na zawodników MMA. Mamed uważa, że wszyscy zawodnicy wykonują dobrą robotę. Dla niego miejsca w dziesiątce sportowców Warmii i Mazur zawsze jest olbrzymim wyróżnieniem.

Joanna Jędrzejczyk ubiegły rok może uznać za bardzo udany. W 2016 roku pokonała Claudię Gadelhe i Karolina Kowalkiewicz. Za swoje osiągnięcia „JJ” jest doceniana na świecie i w Polsce, ale również w regionie. Mamed Khalidov w 2016 roku pokonał przez decyzję Aziza Karaoglu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.