DSF: MARCIN PARCHETA ZASILA SZEREGI ORGANIZACJI

Jeden z najlepszych zawodników Muay Thai w historii tego sportu w Polsce, Marcin Parcheta podpisał kontrakt z organizacją DSF Kickboxig Challenge. Zawodnik i trener Nak Muay Szczecin jest solidnym wzmocnieniem organizacji, a warto zaznaczyć, że dobrze się zna z Rafałem Dudkiem, frontmanem organizacji i ich potencjalna walka byłaby kolejnym doskonałym wydarzeniem.

Marcin Parcheta jest zawodnikiem wywodzącym się z Muay Thai, który z powodu braku zainteresowania sportem przez media nie stał się popularny na miarę swoich sukcesów sportowych. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski Muay Thai, a także parukrotny Mistrz Świata Muay Thai organizacji WMF. Ponadto zawodnik ze Szczecina jako pierwszy Polak walczył w elitarnym turnieju Top King. Polak walczył na pierwszej edycji, której prestiż był nieporównywalny do innych turniejów Muay Thai na świecie, w tym samego Top King World Series z późniejszych edycji. Polak wygrał pierwszą walkę, jednak już w ćwierćfinale musiał uznać wyższość rywala z Wysp Brytyjskich. Ponadto Parcheta ma za sobą dwa występy w MMA. Najpierw na KSW 28 w swoim rodzinnym Szczecinie wygrał z pięściarzem, Rafałem Jackiewiczem, a później podczas jednej z gal Areny Berserkerów został poddany przez swojego byłego rywala z ringów Muay Thai, Patryka Grudniewskiego. 

Parcheta ponadto na jednej z gal MFC pokonał Rafała Dudka i wydaje się, że organizacja będzie chciała już w pierwszej walce zestawić zawodnika ze Szczecina z zawodnikiem z Nowego Sącza. Będzie to zdecydowanie jedne z najlepszych sportowo zestawień w polskim kickboxingu i zdecydowanie najlepsze w historii organizacji prowadzonej przez Sławomira Dubę. Sam osobiście czekam z niecierpliwością na takie zestawienie i mam nadzieję, że do niego dojdzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.