MACIEJ SULĘCKI WRACA NA RING W KWIETNIU

Maciej ’Striczu’ Sulęcki (23-0, 8 KO) nagrał krótki film, w którym opowiedział o swoich planach na najbliższą, bokserską przyszłość. Wiemy, że wraca na ring w Polsce na początku kwietnia. 

-Dzisiaj zrobiłem 10 rund ciężkiego sparingu. Jestem w zajebistej formie, czekam na walkę. Odnośnie walki, została już praktycznie potwierdzona przez mojego promotora, Andrzeja Wasilewskiego, że wracam na ring 8. kwietnia w Zakopanym. Rywal jest już prawie znany, ale nazwiska jeszcze zdradzać nie będę. Jeśli to będzie ten osobnik, to walka zapowiada się bardzo emocjonująco. W końcu wracam na ring po długiej przerwie, w Polsce, i bardzo mnie to cieszy, że znowu będę mógł boksować dla polskich kibiców. Obecnie ważę około 75 kg. Jestem w treningu non-stop, przygotowania zacząłem jakieś 4 tygodnie temu, szykujcie się na fajerwerki. Jeśli chodzi o wagę, chcę zejść do junior średniej. Czekajcie, bo niedługo oficjalne potwierdzenie przeciwnika.

Pięściarz z Warszawy ostatni raz boksował w czerwcu ubiegłego roku, rozprawiając się z Hugo Centeno Jr przed czasem. Na polski ring, ’Striczu' wraca po ponad dwóch latach. W listopadzie 2014 roku w Krakowie, znokautował Grzegorza Proksę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.